Luksemburg - Belgia - Holandia - wycieczka objazdowa - od 1199 zł !

KONTAKT

Zamość - Dodane przez geotour2 (osoba prywatna) -

Luksemburg - Belgia - Holandia - wycieczka objazdowa - od 1199 zł !

Pełna treść ogłoszenia Luksemburg - Belgia - Holandia - wycieczka objazdowa - od 1199 zł !

Terminy:


Świadczenia:
Cena zawiera:
Przejazd autokarem, 4 noclegi w hotelach, pokoje 2 osobowe z łazienkami, 4 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NW.

Cena nie zawiera:
Opłat za wstępy do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych oraz wydatków własnych.

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników, wyjazd z kraju wg rozkładu. Przejazd na nocleg na terenie Niemiec.

DZIEŃ 2
Wczesne śniadanie. Przejazd do WIELKIEGO KSIĘSTWA LUKSEMBURSKIEGO (UNESCO). Spacer po urokliwie położonej stolicy nad przełomami rzek Alzette i Petruse, zwanej Giblartarem Północy. W programie: bastiony na skale Bock, Bulwar Królewski, Plac Konstytucji, katedra NMP, spacer uliczką de la Corniche zwaną najpiękniejszym "balkonem" Europy . Następnie przejazd do BRUKSELI (UNESCO) - politycznej stolicy Europy. Przejazd wokół miasta: siedziba NATO, Park 50-lecia z Łukiem Triumfalnym, dzielnica europejska: Parlament, Komisja Europejska, Pałac Królewski, Pałac Sprawiedliwości. Spacer po zabytkowym centrum: Grand Place uznawany za najpiękniejszy rynek Europy z XV wiecznym ratuszem, Domem Królewskim i barokowymi domami cechowymi. Spotkanie z Manneken Pis (-siusiającym chłopczykiem) oraz Janneke Pis (-siusiająca dziewczynka). Przejazd do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 3:
Po śniadaniu przejazd do BRUGII (UNESCO) - perły renesansu flamandzkiego - -Wielkiej Damy Flandryjskich Miast. W trakcie spaceru zobaczymy m.in.: Kościół Najświętszej Marii Panny (we wnętrzu można podziwiać Madonnę z Dzieciątkiem autorstwa Michała Anioła), Bazylika świętej Krwi (w której przechowywana jest jedna z najcenniejszych relikwii Chrześcijaństwa - ampułka z krwią Chrystusa), Wieża Belfort z XIII-wiecznymi sukiennicami, Beginhof - domy beginek. Przejazd do GANDAWY - siedziby hrabiów Flandrii. Krótki spacer uliczkami miasta: Baafskathedraal (katedra), Belfort i Lakenhalle (sukiennice), Stadhuis (ratusz). Stary Port z przepięknymi nabrzeżami, domy cechowe Graslei. Na koniec dnia zajrzymy do ANTWERPII - miasta Rubensa. Spacer po mieście: twierdza Steen, Vleeshuis, Grote Markt z ratuszem uważanym za jeden z najważniejszych zabytków renesansowych Belgii i fontanną Brabo, Onze-Lieve-Vrouwekathedraal (katedra NMP) z najsłynniejszymi tryptykami Rubensa i najwyższą wieżą w Niderlandach. Przejazd do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 4:
Po śniadaniu przejazd do KINDERDIJK (UNESCO)- niewielkiej miejscowości położonej nieco na uboczu, z dala od głównych dróg, między Rotterdamem i Dordrechtem. Około 1740 roku w Kinderdijk powstał zespół wiatraków, które przetrwały do dziś. Dzięki temu od roku 1997 miejsce to znajduje się na Liście światowego Dziedzictwa UNESCO. Wizyta w DELFT - jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast holenderskich. Spacer po zabytkowym centrum z licznymi sklepikami oferującymi słynną porcelanę. Przejazd do HAGI -królewskiego miasta, siedziby holenderskiego rządu i Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Zwiedzanie: Pałac Pokoju, Pałac Królewski, Binnenhof - budynki Parlamentu. Pobyt nad Morzem Północnym w znanym kąpielisku SCHEVENINGEN. Przejazd do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 5:
Po śniadaniu przejazd do ZAANSE SCHANS nadal zamieszkałego skansenu z oryginalnymi domami z XVII i XVIII wieku. Przejazd do AMSTERDAMU (UNESCO) - "Wenecji Północy". Spacer po zabytkowym centrum miasta. Pływający targ kwiatowy przy kanale Singel, Wieża Mennicy z carillionem, ulica Kalverstraat z licznymi sklepami, plac Dam z Pałacem Królewskim, Kościołem Nowym i Pomnikiem Narodowym. Indywidualne zwiedzanie Rijksmuseum (Muzeum Narodowe) z najcenniejszym na świecie zbiorem malarstwa holenderskiego lub Muzeum Van Gogha.Dla chętnych osób rejs statkiem po kanałach - dawnych drogach komunikacji i transportu towarów, podczas którego zobaczymy urokliwe zakątki miasta. Wieczorny spacer po Dzielnicy Czerwonych Latarnii. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do kraju.

DZIEŃ 6:
Przyjazd do Polski

Więcej informacji w Biurze Podróży "Geotour",
pod nu

Mapa ZamośćProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Luksemburg - Belgia - Holandia - wycieczka objazdowa - od 1199 zł ! ,1 199 zł


Polecane, ciekawe strony z Zamościa. Prowadzisz serwis o Zamościu lub zwiazany z Zamość - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Zamość !Zobacz stronę Zamościa on-line !Zobacz stronę Potal Towarzyski Zamość !Zobacz stronę Kinga Organista !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zamość City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zamościa: Krasnystaw ogłoszenia - Biłgoraj darmowe ogłoszenia - Chełm ogłoszenia bezpłatne - Lubaczów ogłoszenia - Świdnik sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Zamość City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj